دپارتمان طراحی معماری

طراحی نما و معماری

به نظر شما آیا جلوه ی نماهای شهری مطابق با فرهنگ ایرانی است؟

تا به حال ساختمان مدرنی را دیده اید که المان های ایرانی در آن به کار رفته باشد؟

ایرانیان از دیرباز به محیط زندگی خود بسیار اهمیت می دادند و با ذوق و سلیقه خود سازه های بی نظیر از نظر معماری را خلق کرده اند. در روند توسعه شهری امروزه ما شاهد این هستیم که علی رقم داشتن دانش معماری کهن و پیشینه قوی در این زمینه نما های امروزی هیچ بهره ای از المان ها و طرح های ایرانی نبرده اند و نمای شهری ما به سمت یک جریان نا متعارف و خالی از جلوه های بصری زیبا می رود.

گروه چیدمانه برای باز پروری و ایجاد فضای نوین شهری با متدهای طراحی نمای ایرانی و تلفیق آن با متریال های نوین ساختمانی و همچنین همکاری با معمارانی خوش ذوق برای بهبود نما ها و طراحی ها خدمات طراحی نما را در سیاست خود جای نهاده است.

امروزه طراحی معماری، یک ارزش بزرگ به حساب می آید و روند ساخت و ساز شهری و باید در راستای توسعه پایدار قدم بردارد و معماران همانند پیشینیان خود بناهای ماندگار خلق کنند.

گروه چیدمانه در شبکه های مجازی و صفحات اجتماعی خود نیز اقدام به یک روند برای نشان دادن ضعف های موجود و تشویق معماران و طراحان به بهبود آنها، کرده است. همچنین از معماران و کسانی که خواستار همکاری با ما هستند نیز استقبال کرده و برای توسعه و ایجاد روند جدید در طراحی معماری قدم برداریم.

 

کامنت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *